Vertinkime naujas technologijas ir aukstą kokybę
Kalmatron/Kalmatron-Ekonom
 
 

KALMATRON / KALMATRON - EKONOM - skverbiamojo poveikio  hidroizoliacija 

Naudojamas monolitinių betoninių, gelžbetoninių ir mūrinių konstrukcijų hidroizoliacinių ir stiprumo savybių pagerinimui.
 
Paskirtis

KALMATRON skirtas betoninių ir gelžbetoninių konstrukcijų hidroizoliacijos įrengimui bei remontui, taip pat stiprumo ir ilgaamžiškumo užtikrinimui. Mišinys labai efektyvus konstrukcijų apsaugai nuo agresyvios aplinkos poveikio: rūgščių, sulfatų, chloridų ir kt. KALMATRON naudojamas kaip apsauginė hidroizoliacinė danga, kuri gali būti įrengiama tiek ant konstrukcijos išorės, tiek iš vidaus, nepriklausomai nuo vandens spaudimo krypties.

Mišinys KALMATRON naudojamas poringiems paviršiams, įtrūkimams iki 3 mm, hidroizoliacijos įrengimui. Mišinio prasiskverbimo gylis pasiekia 15 cm (jei yra gylių įtrūkimų ir dar giliau). Suremontuoto betono paviršiaus stiprumas padidėja iki 25-30%, betono šalčio atsparumo markė iki F50 (ciklų), vandens nepralaidumas net 2-4 punktais. Taip sustiprėjusi konstrukcija išlieka "kvėpuojanti".

Dirbant su mišiniu KALMATRON, remontuojamas paviršius neprivalo būti sausas. Padengtas hidroizoliacinis sluoksnis nereikalauja, kad būtų papildomai apsaugomas prieš užpilant pamatus ar pan.

Vertinga KALMATRON preparato savybė yra jo didelė skvarba į betoną, kuri suteikia galimybę regeneruoti seną betoną, kas labai svarbu atliekant remonto darbus. Beje, kuo skurdesnė yra betono mišinio receptūra ir prastesnės jos liekamosios savybės, tuo ryškiau pasireiškia KALMATRON preparato savybės, susijusios su katalize ir regeneracija.

Atliekant betoninių konstrukcijų, kintamo vandens zonose (ventiliatorių aušinimo bokštai, aerotankai, filtrai nusodintuvai, krantinės ir kt.. ), remonto darbus apsauginis KALMATRON sluoksnis sudaro betone kristalų užtvarą, neleidžiančią vandeniui patekti į jį. KALMATRON veikimas yra pagrįstas sočiųjų tirpalų difuzijos principu. Drėgno betono porose bei kapiliaruose vyksta dendritinių kristalų, kurie plinta visoje betono struktūroje ir sutvirtina ją, atsiradimas ir augimas. KALMATRON medžiagos nepralaidumo vandeniui savybė yra užtikrinama griežtos ilgalaikių reakcijų, vykstančių apsaugomos medžiagos struktūros viduje tarp jos komponentų bei KALMATRON preparato komponentų, sekos.

Minėtų cheminių reakcijų rezultate susidarę sunkiai ir silpnai tirpūs dariniai užpildo kapiliarus, poras, mikroskopinius įskilimus, tuo pačiu išstumdami vandenį. Cheminė šių darinių sudėtis nulemia puikias hidroizoliacines KALMATRON preparato savybes dėl didelio jų išsidėstymo tankio. Be to, hidratų junginiai apsaugomos medžiagos ir išorinės terpės kontakto vietoje nulemia kontakto terpės cheminių savybių nepriklausomumą nuo konstrukcijos medžiagos savybių, kitaip tariant, yra užtikrinama sanitarinė bei ekologinė kontakto terpės apsauga. Ši aplinkybė yra svarbi naudojant apsauginį KALMATRON preparatą ūkinio bei geriamojo vandens įrenginiuose.

Paruošimas

Mišinys

Paruošimas 

 Vandens kiekis %

 Naudojami įrengimai

KALMATRON

 Rankinis / Mechaninis

   23-25    

Žemų apsukų maišiklis (250 aps./min.) 

KALMATRON - EKONOM

Rankinis

   30  

 

KALMATRON - EKONOM

Mechaninis

   25  

 Betono maišyklė, iki 100 LDėl platesnės techninės informacijos ir įrengimo technologijos kreipkitės į UAB "Statybos partneriai".
 
Kontaktai
Adresas: Vilnius, Savanorių pr. 174b,
Telefonas: +370 5 2322081
Faksas: + 370 5 2311353
El.paštas:komercija@statybospartneriai.lt

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Naujienos
2013-07-31
Sėkmingai baigtas plyšinių latakų ir pamatų apšvietimo atramoms įrengimas naujai statomame Klaipėdos krovinių ir keleivių terminale.
 
2013-04-03

Užbaigti BOD Gruop pastato grindų įrengimo darbai. Įmonė įrengė daugiau nei 30'000 m2 įvairių tipų betoninių grindų

2012-04-13
Atlikti grindų įrengimo ant polių darbai "FL Technics " lėktuvų priežiūros angare