Vertinkime naujas technologijas ir aukstą kokybę
Kalmatron - D
 
 

KALMATRON - D priedas betonui

Naudojamas monolitinių betoninių ir gelžbetoninių konstrukcijų hidroizoliacinių ir stiprumo savybių pagerinimui.

Betono priedas KALMATRON - D, pagamintas neorganinių medžiagų pagrindu, skirtas konstrukciniams betonams, kurių gamybai yra naudojamas portlandcementis. Priedas KALMATRON - D padidina: betono stiprumą pradinėje stadijoje ir vėlesniuose kietėjimo etapuose iki 30% , ne mažiau 50 ciklų betono konstrukcijų atsparumą šalčiui, vandens nepralaidumą 2-3 punktais ir leidžia pasiekti ypač tankią betono sandarą.

Priedas KALMATRON - D padidina betono tankį ir žymiai pagerina atsparumą agresyviai aplinkai, stabdo cementinio akmens irimą veikiant dujų, druskų ir biologinei korozijai. Naudojant šį priedą betonas tampa nepralaidus mašinų alyvų ir dyzelinio kuro poveikiui.

Priedas KALMATRON -D nesukelia gelžbetoninių konstrukcijų armatūros korozijos. Mišinys yra netoksinis, nedegus ir nesprogus. Leidžiama naudoti konstrukcijų statybai kurios sąveikaus su geriamuoju vandeniu.

Panaudojimas

Optimalus KALMATRON - D kiekis betone, nepriklausomai nuo betono markės, yra 10 kg/m3.
KALMATRON - D rekomenduoja įmaišyti į sausą betono mišinį, iki to momento kai sausas mišinys maišomas su vandeniu arba statybos objekte - supilant į betono maišyklę ir gerai, ne mažiau 15 min., aukštesnėmis apsukomis išmaišant. Tokiu būdu yra garantuojamas geras priedo pasiskirstymas betono mišinyje.

Tikslus vandens kiekis nustatomas pagal betono mazgo, gaminamai betono markei nustatytas normas.

Taip pat priedas KALMATRON - D gali būti įmaišomas objekte į atvežtą betono mišinį. Pilamas į auto betono maišyklę ir maišomas ne mažiau kaip 15-20 min. su didesnemis maišyklės apsukomis.

Priedas KALMATRON - D, betono mišiniui, suteikia plastifikatoriaus savybių ir pagerina jo paskleidimą. Naudojant KALMATRON - D, į betono mišinį galima dėti ir kitų betono priedų pvz.: natrio pagrindo (pvz.: C-3) super - plastifikatorių. Galimybę naudoti KALMATRON -D ir kitus betono priedus, rekomenduojama atlikus bandymus ir ištyrus jų sąveiką.

Betonuojant konstrukcijas, didelis dėmesys turi būti atkreipiamas į betonavimo darbų technologiją, betono paskleidimą ir gerą sutankinimą, kadangi tik tinkamai įrengus monolitines konstrukcijas, priklausys ir KALMATRON - D poveikis konstrukcijai.

Sauga

Dirbant su betono priedu KALMATRON -D būtina naudoti asmenines saugos priemones, saugančias nuo miltelių patekimo ant odos ir į kvėpavimo takus. Papuolus mišiniui į akis - jas reikia gerai išplauti ir kreiptis pas gydytoją.

 

RODIKLIS

NORMA

              
1

Drėgnumas, % pagal masę, ne daugiau

 1,5

2

Tankis, kg/m3

 1300

3

Betono vandens nepralaidumo markės padidėjimas, ne mažiau (punktais)                     

 2-4

4

Stiprumo padidėjimas gniuždymui, ne mažiau (%)                                       

 25-30

5

Betono atsparumo šalčio ciklams padidėjimas, ne mažiau (ciklų)

 50

6

Betono atsparumas naftos produktams

 Atsparus

7

Panaudojimas rūgštinėje aplinkoje, pH

 nuo 3 iki 11

8

Temperatūrinės eksploatacijos sąlygos, ºC

 -60 iki + 130

9

Vandens kiekis 1 kg sauso mišinio, ml.

 Nededamas

10

Pakuotė, kg.

 10

 
Kontaktai
Adresas: Vilnius, Savanorių pr. 174b,
Telefonas: +370 5 2322081
Faksas: + 370 5 2311353
El.paštas:komercija@statybospartneriai.lt

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Naujienos
2013-07-31
Sėkmingai baigtas plyšinių latakų ir pamatų apšvietimo atramoms įrengimas naujai statomame Klaipėdos krovinių ir keleivių terminale.
 
2013-04-03

Užbaigti BOD Gruop pastato grindų įrengimo darbai. Įmonė įrengė daugiau nei 30'000 m2 įvairių tipų betoninių grindų

2012-04-13
Atlikti grindų įrengimo ant polių darbai "FL Technics " lėktuvų priežiūros angare