Vertinkime naujas technologijas ir aukstą kokybę
Kalmastop
 
 
"KALMATSTOP" - greitai stingstanti hidroizoliacinė plomba

Paskirtis

Greitai stingstantis mišinys - "Hidroploma" - skirtas skubiam vandens pratekėjimo remontui betoninių, gelžbetoninių ir mūrinių konstrukcijų įtrūkimuose, technologinėse siūlėse ir pan. Mišinys naudojamas tunelių, atraminių sienų, vandens rezervuarų, šachtų ir panašios paskirties statinių konstrukcijų remontui esant nepertraukiamam vandens tekėjimui.

Naudojimas

Prieš mišinio įrengimą, remontuojamas paviršius turi būti paruošiamas. Remontuojamas plotas turi būti nuvalytas iki "sveiko" betono. Remontuojamas paviršius paruošiamas taip, kad jo plotis ir ilgis būtų ne mažesni kaip 15-20 mm.

Paruošimas

Sausas mišinys supilamas į indą ir maišomas su vandeniu, santykiu 180-190 g vandens - 1 kg sauso mišinio KALMASTOP. Rekomenduojama pasiruošti ne daugiau kaip 1 kg mišinio. Vandens ir sauso KALMASTOP mišinio junginys, gerai išmaišomas (maišymo trukmė 40-50 sekundžių) kol pasiekiam "šlapios žemės" konsistencija. Sumaišius mišinį, jis rankomis suspaudžiamas ir padaromas rutulio formos. Taip medžiaga yra paruošta tolimesniam darbui.
Papildomai pilti vandenį - DRAUDŽIAMA.

Remontas

Paruoštas rutulio formos mišinys stipriai spaudžiamas į remontuojamą įtrūkimą ir stipriai įspaudus laikomas ne mažiau kaip 2 minutes, jei pro remontuojamą plotą vanduo teka stipriai, tuomet įspaustas remontinis mišinys laikomas 5-6 minutes. Sustabdžius vandens tekėjimą su mišiniu KALMASTOP, po valandos ant paviršius papildomai įrengiama skverbiamojo tipo hidroizoliacija KALMATRON (arba KALMATRON - EKONOM). Vertikalų pratekėjimas remontuojami nuo viršaus į apačią.
Nesilaikant paruošimo ir naudojimo instrukcijų (netinkamas mišinio paruošimas ir išmaišymas, paviršiaus paruošimas ir pan.) gali pailgėti mišinio ir paviršiaus sukibimo laikas ar įvykti mišinio nesukibimas su remontuojamu paviršium.

Sauga

Dirbant su mišiniu, reikia naudoti individualias apsaugos priemones, saugotis nuo mišinio patekimo į kvėpavimo takus ir ant odos. Patekus į akis - skubiai plauti ir esant reikalui kreiptis pas gydytojus. Saugoti vaikams nepasiekiamose vietose.

Techniniai duomenys

 

RODIKLIS

NORMA

 1 Mišinio sukietėjimo laikas (min)

   0,3-5  

 2 Betono stiprumas spaudimui po 1 valandos, ne mažiau, MPa

   8-10  

 3 Betono stiprumas spaudimui po 28 parų, ne mažiau, MPa

   30-40  

 4 Betono sukibimo stiprumas su pagrindu, ne mažiau, MPa

   0,5  

 5 Medžiagos įrengimui reikiamos aplinkos temperatūrinės sąlygos, ºC

   Nuo +5  

 6 Vandens kiekis 1 kg sauso mišinio, ml.

   180-190  

 7 Pakuotė, kg. Polietileno maišai

   3 kg  

 

 

 
Kontaktai
Adresas: Vilnius, Savanorių pr. 174b,
Telefonas: +370 5 2322081
Faksas: + 370 5 2311353
El.paštas:komercija@statybospartneriai.lt

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Naujienos
2013-07-31
Sėkmingai baigtas plyšinių latakų ir pamatų apšvietimo atramoms įrengimas naujai statomame Klaipėdos krovinių ir keleivių terminale.
 
2013-04-03

Užbaigti BOD Gruop pastato grindų įrengimo darbai. Įmonė įrengė daugiau nei 30'000 m2 įvairių tipų betoninių grindų

2012-04-13
Atlikti grindų įrengimo ant polių darbai "FL Technics " lėktuvų priežiūros angare